Banket Arabaları

Banket Arabaları

Banket arabaları, hizmet kalitenizi, performansınızı destekleyecek, işinizi kolaylaştıracak en büyük servis yardımcılarınızdan biridir.

Misafir sayısı fazla olan oteller, davetler ve organizasyonlarda servis yapmanın yorucu olacağı rahatlıkla düşünülebilir. İşletmenizdeki personel sayınızdan bağımsız olarak misafirlerinize sunacağınız ürünlerin servise hazır koşullarda, pratik kullanıma sahip banket arabalarında bekletmeniz aynı anda birçok kişiye hızlı ve aktif servis etmenize imkan tanımaktadır.

Banket arabaları sizlerin ihtiyacına göre cam kapılı veya paslanmaz kapılı olarak tasarlanabilirler. Özenle hazırladığınız ürünlerinize uygun olarak ısıtıcılı, soğutuculu veya oda ısısı saklama koşullarına sahip banket arabalarımızdan seçim yapabilirsiniz. 

Kromsam, gıda saklama koşullarını göz önünde bulundurarak üretilen paslanmaz çelikten, ürün sıcaklığını dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz, ısı yalıtımı ile istediğiniz koşulları sabitleyen , hacmi ile servis kapasitenizi artıracak banket arabalarını sizlere sunuyor.